fbpx

Disainify

Meist

Disainify lugu

Disainify meeskonnal on aastatepikkune kogemus visuaalsete turundusstrateegiate välja töötamisel. Meie disainerid lähtuvad graafiliste lahenduste loomisel iga valdkonna eripäradest, brändi profiilist ja sõnumist, mida tellija soovib läbi visuaalse sisu edastada. Töötades graafilise disaini valdkonnas nii vabakutseliste kui professionaalidena, märkasime kvaliteetse töö tellimise kitsaskohti. Seetõttu lõime ühtse teenuse, mis lahendab iga turundusosakonna igapäevamured ning võimaldab ettevõttel keskenduda oma eesmärkide elluviimisele.

Meie missioon on aidata igas arenguetapis olevaid ettevõtted graafilise disainiga, olgu tegu turundusagentuurigia, start-up’ga või tuntud brändiga – me anname endast alati parima, et Sinu raha- ja ajakulu vähendada. 

Meie väärtused

Loovus

Soovime oma loovusega ka teisi enda ümber innustada. Meie platvormi ja teenuse ning klientide tellimuste kaudu.

Efektiivsus

Meie jaoks on tähtis, et töövoog oleks võimalikult kiire ja efektiivne. Meiega saate kõige kiiremad tulemused. Ei mingeid viivitusi!

2924713

Suhtlus

Meie kliendid on meile kõige tähtsamad. Oleme alati valmis Sulle vastu tulema ning koos leiame kindlasti igale probleemile lahenduse.

Rahulolu

Lõpuks peame siiski kõige tähtsamaks, et Sulle jääks meie teenust kasutades iga kord positiivne emotsioon.

Helista meile

+372 5623 5009

Kirjuta meile

info@disainify.ee

en_USEnglish