fbpx

Disainify

Kuidas otsustada, kas fikseeritud kuutasuga disainiteenus on sulle parim valik?

Graafiline disain on see, mis tekitab brändi ja klientide vahel esimese sideme. See aitab ostjatele kiiresti infot edastada ja nende tähelepanu köita. Sageli on just graafilised elemendid need, mis saavad otsustavaks, kui klient peab tegema valiku, kas eelistab sinu või konkurendi ettevõtet. Seetõttu on tähtis, et ettevõtte visuaalid edastaksid sõnumit ning näeksid professionaalsed ja silmatorkavad välja.

Kui sa pole ikka veendunud, et ettevõtte visuaalne identiteet mängib edus olulist rolli, siis mõtle mõne oma lemmiku ettevõtte peale. Tõenäoliselt tuleb kohe mõttesse ettevõtte logo, tema toote pakend või mõni muu visuaalne element. Need elemendid on meile nii tuttavaks saanud, et tunneme need juba kaugelt ära.

On lihtne mõista, et professionaalne graafiline disain on  ettevõtte eduks praegu ja ka tulevikus hädavajalik, aga raskem on selliseid visuaale luua, mis inimesi tegutsema panevad. Kui sul puudub kogemus disainivaldkonnas ja sinu ettevõtte pole sellele spetsialiseerinud, siis on tõenäoline, et ise graafilisi materjale kujundama ei hakka. Vaatame, millised on sinu võimalused disaineri palkamiseks.

Klassikalised võimalused disaineri palkamiseks

Kui mõelda, millised on lahendused ettevõtte disainivajaduste täitmiseks, siis esimesena torkab pähe mõte, et tööle võiks palgata disaineri. Kuigi see on kõige otsesem lähenemine probleemile, on see siiski väga kulukas ja võtab palju aega. Disaineri palkamiseks peab korraldama konkursi ning läbi vaatama kümneid taotlusi, et leida see inimene, keda otsite. Peate talle pakkuma konkurentsivõimelist palka, motiveerima teda hüvedega, teda koolitama ja lootma, et tal ei tekiks mõtet töölt lahkuda. Töötajale peab palka maksma ka siis, kui tema tulemused või töömaht jääb tööandja ootustele alla.

Teiseks variandiks on palgata disainiagentuur. Agentuurid nõuavad tavaliselt tasu vastavalt tööle kulunud ajale, mille tõttu ka mõned ettevõtted eelistavad agentuure disaineri palkamisele. Selle variandi puhul tuleb aga arvestada, et agentuuridel on tihti tihe graafik ning juhul kui tööd soovitakse kätte saada kiiresti, siis peab selle eest kõrgemat tasu maksma.

Kolmandaks variandiks on palgatata vabakutseline disainer. Jällegi peab seejuures kulutama aega, et leida inimene, kelle töö vastab teie ootustele. Vabakutselised töötavad tihti mitme projektiga korraga ning seetõttu võib kujunduse kättesaamiseks kuluda rohkem aega. Samuti on raske suuremate projektide korral mitut erinevat vabakutselist panna koostööd tegema.

Uus efektiivsem meetod graafilist disaini tellida

Nüüdsest on Eestis võimalik graafilist disaini tellida fikseeritud kuutasu eest. See tähendab, et on võimalik saada korraga kõikide eelmainitud variantide positiivsed küljed ning samas hoida eelarvet kontrolli all. Kuutasulised disainiteenused nagu Disainify aitavad asendada täiskohaga töötavat disainerit, säilitades kiire ja efektiivne suhtlus disaineri ja töö tellija vahel.

Kuutasulise disainiteenuse eelised:

1. Teie vajadustele suunatud disainer

Vastavalt teie tellitavatele materjalidele ja ettevõtte vajadustele määrab Disainify Teile disaineri, kes on antud valdkonnale suunatud ning suudab kvaliteetseid töid teostada. Kui teile määratud disainer ei vasta teie ootustele, siis saate meile teada anda ning määrame teile uue disaineri, kellega saaksite ühele lainele.

2. Lihtne kulusid planeerida

Mitte kellelegi ei meeldi üllatusena tulevad suured arved. Kuutasulise mudeliga teenus välistab need üllatused, sest igakuiselt makstakse fikseeritud tasu, mitte ei maksta palka tunnipõhiselt. See muudab eelarve koostamise äärmiselt lihtsaks. Disainify pakub ka paketiga liitujatele 14-päevast raha tagasi garantiid, mis võimaldab meie teenust riskivabalt katsetada!

3. Kui vajate rohkem kujundusi, siis saab töömahtu kiiresti reguleerida

Mida kauem kestab teie koostöö teile määratud disaineriga, seda paremaks lähevad tulemused. Mida rohkem tellimusi te disainerile esitate, seda paremini hakkab ta teie soove ja vajadusi mõistma. Kui tunnete, et ühest disainerist on siiski vähe, siis saab Disainify pakette lisada, et töömahtu suurendada. See on eriti kasulik kiiresti arenevatele ettevõtetele, kelle vajadused võivad igakuiselt muutuda.

4. Disainer ühineb vajadusel teie töökeskkonnaga

Kui Teie ettevõtte tööalane suhtlus käib peamiselt Slackis, Microsoft Teamsis või kasutate Google Sheetsi ja Dropboxi, siis vajadusel ühineb disainer teie töövooga. Toimetame valminud tööd sinna keskkonda, kuhu teie soovite. See tähendab, et Te ei pea tegema lisakulutusi uue tarkvara kasutuselevõtmiseks.

Kui soovite tehingupõhise graafilise disaini asendada iga-kuise partnerlusega, kus kujundused on alati kättesaadavad, siis valige kindlasti kuutasuline teenus nagu Disainify. Saate rohkem kvaliteetseid kujundusi ning ei pea oma pead vaevama töötajate palkamisega, otsima vabakutselisi ega agentuuridega läbirääkimisi pidama.

Kui olete kuutasulisest disainiteenusest huvitatud, siis vaadake Disainify Pakette!

en_USEnglish